Mały Poliglota – dlaczego warto poznawać różne języki? Scenariusz zajęć dla dzieci w wieku 5-6 lat

Autor: Agnieszka Ignaczak

Data aktualizacji dokumentu: 15 kwietnia 2024
  Mały Poliglota – dlaczego warto poznawać różne języki. Scenariusz zajęć dla dzieci w wieku 5-6 lat

Scenariusz zajęć Mały Poliglota wprowadza przedszkolaki w świat różnorodności językowej. Do scenariusza dołączono kolorową mapę świata oraz obrazki dzieci z różnych krajów. Poprzez zabawę i rozmowy, dzieci dowiadują się, że znajomość języków obcych może otworzyć przed nimi nowe możliwości. Wykorzystanie materiałów podczas pracy z dziećmi pozwoli pobudzić wyobraźnię i zainspirować dzieci do nauki języków obcych.

Słowa kluczowe:
scenariusz zajęć