Procedura udostępniania informacji publicznej przez dyrektora przedszkola | Ochrona danych osobowych | Organizacja pracy
Szanowni Państwo!

W imieniu Forum Media Polska – nowego wydawcy publikacji Raabe – miło nam poinformować, iż od 1 listopada 2014 r. nastąpiło połączenie dwóch największych serwisów poświęconych zarządzaniu placówką oświatową nadzorpedagogiczny.pl oraz portalprzedszkolny.pl. Jesteśmy przekonani, że dzięki tej zmianie portal będzie dla Państwa jeszcze większą pomocą w zarządzaniu oraz organizacji działalności wychowawczej i dydaktycznej w przedszkolu.


Za 30 sekund zostaniecie Państwo przekierowani na portal www.nadzor-pedagogiczny.pl.


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu (61) 66 55 810.

MAM KONTO:
Nie pamiętam hasła
NIE MAM KONTA: zarejestruj się
Zastosuj dla:
  • NiepublicznePrzedszkole Niepubliczne

  • PublicznePrzedszkole Publiczne

  • Ochrona danych osobowychPrzedszkole Ochrona danych osobowych

Procedura udostępniania informacji publicznej przez dyrektora przedszkola

Stan prawny na: 28/09/2014

Dane dotyczące liczby pracowników zatrudnionych w przedszkolu, kwalifikacji niezbędnych do zajmowania stanowiska nauczyciela, bezpieczeństwa w placówce czy protokoły z posiedzeń rad pedagogicznych – wszystko to może stanowić informację publiczną w przedszkolu. Do udostępniania tych informacji zobowiązany jest dyrektor przedszkola. Udostępnienie danych powinno odbywać się zgodnie z zasadami wskazanymi w ustawie o dostępie do informacji publicznej. Dyrektor powinien więc wiedzieć, jakie informacje mogą podlegać upublicznieniu, komu, w jaki sposób i w jakiej formie należy udostępnić dane oraz co zrobić w sytuacji, gdy przedszkole nie ma np. możliwości technicznych, by przekazać informację publiczną w formie, jakiej zażądał wnioskodawca.

Ukryte