Świadectwo pracy nauczyciela, który został przeniesiony do innego przedszkola | Stosunek pracy - nauczyciele | Kadry i awans
Szanowni Państwo!

W imieniu Forum Media Polska – nowego wydawcy publikacji Raabe – miło nam poinformować, iż od 1 listopada 2014 r. nastąpiło połączenie dwóch największych serwisów poświęconych zarządzaniu placówką oświatową nadzorpedagogiczny.pl oraz portalprzedszkolny.pl. Jesteśmy przekonani, że dzięki tej zmianie portal będzie dla Państwa jeszcze większą pomocą w zarządzaniu oraz organizacji działalności wychowawczej i dydaktycznej w przedszkolu.


Za 30 sekund zostaniecie Państwo przekierowani na portal www.nadzor-pedagogiczny.pl.


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu (61) 66 55 810.

MAM KONTO:
Nie pamiętam hasła
NIE MAM KONTA: zarejestruj się
Zastosuj dla:
  • PublicznePrzedszkole Publiczne

  • Stosunek pracy - nauczycielePrzedszkole Stosunek pracy - nauczyciele

Świadectwo pracy nauczyciela, który został przeniesiony do innego przedszkola

Stan prawny na: 26/08/2014

Nauczyciel mianowany nie otrzymał świadectwa pracy z poprzedniego przedszkola. W teczce akt osobowych, która została przekazana przedszkolu, do którego został przeniesiony nauczyciel, znajduje się m.in. umowa o pracę zawarta z dyrektorem poprzedniej placówki. Czy na jej podstawie dyrektor powinien wystawić nauczycielowi jedno świadectwo pracy, które obejmie oba okresy zatrudnienia: w przedszkolu, z którego go przeniesiono i z tego, do którego został przeniesiony? Czy należy wystawić dwa świadectwa pracy – pierwsze w imieniu poprzedniego pracodawcy?

Ukryte